عکس ایستگاه اتوبوس میدان پاستور
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس میدان پاستور (محله حر، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، کارگر جنوبی، بین سرو و سعیدی

موقعیت ایستگاه اتوبوس میدان پاستور در محله حر تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس میدان پاستور (ایستگاه اتوبوس) در محله حر تهران و خیابان کارگر جنوبی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و چهار ایستگاه اتوبوس در محله حر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید gyalan و همچنین گل های زعیم، رستوران ساساری، پیتزا سیب 360، بستنی سنتی عمو عباس و کبابی فرد اطلس قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو ميدان حر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان پاستور

آدرس ایستگاه اتوبوس میدان پاستور، شهر تهران، محله حر خیابان کارگر جنوبی است. آدرس این ایستگاه اتوبوس کارگر جنوبی، بین سرو و سعیدی می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان پاستور عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو ميدان انقلاب قرار دارد. همچنین شما می‌توانید آژانس فخررازی را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان پاستور مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، کارگر جنوبی، بین سرو و سعیدی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان پاستور واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان رشدیه
  نواب صفوی، آذربایجان شرقی، بین ثبوتی و وکیلی
 • ایستگاه اتوبوس پایانه کاوه پایانه فیاض بخش
  آزادی، بین بهزاد و نوفَلاح
 • ایستگاه اتوبوس پایانه اکاوه استاد معین
  آزادی، بین بهزاد و نوفَلاح
 • ایستگاه اتوبوس پایانه کاوه سی متری جی
  آزادی، بین بهزاد و نوفَلاح
 • ایستگاه اتوبوس پایانه کاوه شهرک ژاندارمری
  آزادی، نوفَلاح
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان پاستور اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان پاستور در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان پاستور ندارد.
  neshan logo