info
عکس ایستگاه اتوبوس تراکتورسازی
category

ایستگاه اتوبوس تراکتورسازی محله شریعتی، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس تراکتورسازی

ایستگاه اتوبوس تراکتورسازی (ایستگاه اتوبوس) در محله شریعتی اراک و خیابان شریعتی، بهاری واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و چهار ایستگاه اتوبوس در محله شریعتی اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند باغات متروکه‌ راه آهن و مجتمع تجاری شعبانی و همچنین جگرسرا شبستان، هایپر پروتئین آویتا، مجتمع تخصصی حجاب نفیس، دوچرخه قهرمانان و شیرینی سرای شکوفه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس تراکتورسازی اراک

ایستگاه اتوبوس تراکتورسازی اراک در شهر اراک، محله عباس آباد و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در شریعتی، بهاری قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس تراکتورسازی اراک عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اراک دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی ایران قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده تراکتورسازی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خیابان 22 بهمن
  بلوار امام خمینی، 22 بهمن، بین بهشت 2 و میدان امام موسی صدر
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای ملک
  بلوار امام خمینی، محسنی، بین حاجی علی خانی و آموزش و پرورش
 • ایستگاه اتوبوس 22 بهمن
  بلوار امام خمینی، 22 بهمن، بین بهشت 2 و میدان امام موسی صدر
 • ایستگاه اتوبوس حل اختلاف
  قدوسی، شریعتی
 • ایستگاه اتوبوس حل اختلاف برگشت
  شریعتی، مهرجو، بین نسترن و شفق
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس تراکتورسازی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس تراکتورسازی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس تراکتورسازی ندارد.
  neshan logo