info
عکس دوچرخه توریست
category

دوچرخه توریست محله دروازه شهرجرد، اراک

فروشگاه دوچرخه
5.0
1 رای

درباره‌ی دوچرخه توریست

دوچرخه توریست (فروشگاه دوچرخه) در محله دروازه شهرجرد اراک و خیابان پروفسور حسابی واقع شده است. این فروشگاه یکی از نه فروشگاه دوچرخه در محله دروازه شهرجرد اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان حضرت ولیّ عصر (عج) و مجتمع تجاری پارس و همچنین هنرستان فنی طالقانی، لوستر چشمه نور، فروشگاه موتورسیکلت احمدی، مؤسسه خیریه امام رضا(ع) استان مرکزی و شیرآلات کلار قرار گرفته است.

درباره فروشگاه دوچرخه توریست اراک

فروشگاه دوچرخه توریست اراک در محله دروازه شهرجرد شهر اراک، در قرار دارد. برای به دست آوردن هرگونه اطلاعات در مورد این فروشگاه می‌توانید با شماره تلفن آن (08632210000) تماس بگیرید. فروشگاه دوچرخه توریست اراک یکی از فروشگاه‌های خوب محله دروازه شهرجرد است و مشتریان زیادی دارد. فروشگاه و تعمیرگاه دوچرخه نوری، دوچرخه فروشی جاینت و فروشگاه دوچرخه ملی‌پوشان از جمله فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه دوچرخه توریست اراک برویم؟

با استفاده از مسیریاب نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه دوچرخه توریست اراک را انتخاب کنید. اگر قصد دارید برای کمک به کاهش آلودگی هوا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس ابتدای سعیدی قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده و با اتوبوس یا مترو را روی اپلیکیشن نشان ببینید و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را بخوانید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه دوچرخه توریست اراک مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. عکس‌هایی از این فروشگاه را می‌توانید در ادامه ببینید. اگر از فروشگاه دوچرخه توریست اراک تصویری دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌ها و مراکز خدمات دوچرخه که در محدوده دوچرخه توریست واقع شده‌اند:

 • فروشگاه و تعمیرگاه دوچرخه نوری
  بلوار امام خمینی، بین سعید رستگار و آیت الله سلطان
 • دوچرخه فروشی جاینت
  دانشگاه، بین بلوار آیت الله غفاری و بن‌بست آزادی
 • فروشگاه دوچرخه ملی‌پوشان
  دانشگاه، بین بلوار آیت الله غفاری و بن‌بست آزادی
 • فروشگاه دوچرخه ایران
  بلوار آیت الله غفاری، کاروانسرایی، بین ادبجو و کاروان 1
 • دوچرخه سازی گودرزی
  بلوار آیت الله غفاری، هاجر، بین مصفی 1 و سلمان فارسی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار شنبه 29 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دوچرخه توریست اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 29 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دوچرخه توریست در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دوچرخه توریست ندارد.
  location استان مرکزی، اراک، پروفسور حسابی، بین آرش و منصوری
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری دوچرخه توریست

  شنبه 10:00 تا 21:30
  یک‌شنبه 10:00 تا 21:30
  دوشنبه 10:00 تا 21:30
  سه‌شنبه 10:00 تا 21:30
  چهارشنبه 10:00 تا 21:30
  پنج‌شنبه 10:00 تا 21:30
  جمعه 11:00 تا 09:15
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo