info
عکس ایستگاه اتوبوس هفت تیر
category

ایستگاه اتوبوس هفت تیر محله عباس آباد، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس هفت تیر

ایستگاه اتوبوس هفت تیر (ایستگاه اتوبوس) در محله عباس آباد اراک و خیابان شهید بهشتی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله عباس آباد اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند حمام تاریخی چهارفصل (موزه باستان‌شناسی و مردم‌شناسی) و پاساژ جلالی و همچنین ترنج کامپیوتر، آزمایشگاه بهسان، بانک پاسارگاد، درمانگاه سینا تامین اجتماعی و جواهری فرهاد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس هفت تیر اراک

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اراک، ایستگاه اتوبوس هفت تیر اراک است که در محله شهدا قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس شهید بهشتی، بین پاسارگاد و کارگشا است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس هفت تیر اراک عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اراک دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایران قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس هفت تیر اراک، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده هفت تیر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خیابان محسنی
  محسنی، بین ایمان 5 و ملاقاسم
 • ایستگاه اتوبوس کنارگذرسیاوش امیر
  میرزای شیرازی شمالی، بین مقداد 2 و 3
 • ایستگاه اتوبوس دانشگاه رفت
  میرزای شیرازی جنوبی، بعد از پل دانشگاه
 • ایستگاه اتوبوس جنت
  شریعتی، جنت
 • ایستگاه اتوبوس هنرستان ساعی1
  میرزای شیرازی جنوبی، فتح شیاکوه، بین نبوت 8 و حمیدرضا حکامی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس هفت تیر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس هفت تیر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس هفت تیر ندارد.
  neshan logo