info
عکس لوازم پزشکی پارس طب یزد
category

لوازم پزشکی پارس طب یزد محله اکبرآباد، یزد

فروشگاه تجهیزات پزشکی
5.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی لوازم پزشکی پارس طب یزد

لوازم پزشکی پارس طب یزد (فروشگاه تجهیزات پزشکی) در محله اکبرآباد یزد و خیابان آیت الله کاشانی واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهار فروشگاه تجهیزات پزشکی در محله اکبرآباد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان دکتر مجیبیان و مجتمع شهاب و همچنین پمپ بنزین شرکتی، کاشانی، نمایندگی ایران خودرو امیری کد 4017، مطب دکتر عطیه جواهری، کافه ویولت و مهمانپذیر کویر قرار گرفته است.

درباره فروشگاه لوازم پزشکی پارس طب یزد

آدرس فروشگاه لوازم پزشکی پارس طب یزد، شهر یزد، محله اکبر آباد و است. شماره تلفن این فروشگاه 03536232121 است که هر اطلاعاتی در مورد این مکان بخواهید می‌توانید از طریق آن به دست بیاورید. فروشگاه لوازم پزشکی پارس طب یزد یکی از فروشگاه‌های خوب محله اکبر آباد است و مشتریان زیادی دارد. تجهیزات پزشکی هیوا تجهیز و کالای پزشکی پیام طب یزد از جمله فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه لوازم پزشکی پارس طب یزد برویم؟

مسیریاب نشان، شما را از بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه لوازم پزشکی پارس طب یزد مطلع می‌کند. اگر قصد دارید برای کمک به کاهش آلودگی هوا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس کوچه نعیم آباد قرار دارد. می‌توانید مسیریابی پیاده و مسیر دقیق اتوبوس یا مترو را از روی اپلیکیشن نشان پیدا کنید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر به فروشگاه لوازم پزشکی پارس طب یزد مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه لوازم پزشکی پارس طب یزد دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های تجهیزات پزشکی که در محدوده لوازم پزشکی پارس طب یزد واقع شده‌اند:

 • تجهیزات پزشکی هیوا تجهیز
  (5.0)
  سلمان فارسی، خیابان چمران
 • کالای پزشکی پیام طب یزد
  (3.0)
  آیت الله کاشانی، بین 34 و بلوار امام جعفر صادق
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط رسول (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی لوازم پزشکی پارس طب یزد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد لوازم پزشکی پارس طب یزد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه لوازم پزشکی پارس طب یزد ندارد.
  neshan logo