info
عکس ایستگاه اتوبوس حل اختلاف
category

ایستگاه اتوبوس حل اختلاف محله شریعتی، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس حل اختلاف

ایستگاه اتوبوس حل اختلاف (ایستگاه اتوبوس) در محله شریعتی اراک و خیابان قدوسی، شریعتی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و چهار ایستگاه اتوبوس در محله شریعتی اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پیتزا پیتزا، خانه گل، فروشگاه گوشت مرغ درسا، آمورشگاه موسیقی آوای زمین و فروشگاه شهر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس حل اختلاف اراک

ایستگاه اتوبوس حل اختلاف اراک در شهر اراک، محله ملک و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس قدوسی، شریعتی است. برای دسترسی به نقاط مختلف اراک، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس حل اختلاف اراک عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه تاکسی 1828 واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس حل اختلاف اراک، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده حل اختلاف واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پل خیبر
  محسنی، بین مرغیها و بلوار امام خمینی
 • ایستگاه اتوبوس تراکتورسازی
  شریعتی، بهاری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس حل اختلاف اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس حل اختلاف در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس حل اختلاف ندارد.
  neshan logo