عکس دانشکده کشاورزی دانشگاه تربیت مدرس
مشاهده در نقشه نشان
category

دانشکده کشاورزی دانشگاه تربیت مدرس (محله شهرک دانشگاه شریف، تهران)

دانشکده
استان تهران تهران استان تهران، تهران، پژوهش، دانش

موقعیت دانشکده کشاورزی دانشگاه تربیت مدرس یکی از دانشکده‌های خوب منطقه در محله شهرک دانشگاه شریف تهران را به همراه آدرس تلفن و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

دانشکده کشاورزی دانشگاه تربیت مدرس (دانشکده) در محله شهرک دانشگاه شریف تهران و خیابان پژوهش، دانش واقع شده است. این مرکز یکی از دو دانشکده در محله شهرک دانشگاه شریف تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی استخر طلائیه قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مرکز یکی از دانشکده‌های خوب این منطقه می‌باشد.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، پژوهش، دانش

تلفن تماس: 02144580500

وب‌سایت رسمی: modares.ac.ir


سایر دانشکده‌های که در محدوده دانشکده کشاورزی دانشگاه تربیت مدرس واقع شده‌اند:

 • دانشکده تربیت مدرس
  (5.0)
  پژوهش، بعد از دانش
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط sajjad barani (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دانشکده کشاورزی دانشگاه تربیت مدرس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  خوابگاه پسرانه شهید احمدی روشن دانشکده کشاورزی دانشگاه تربیت مدرس خوابگاه دخترانه جنبشی دانشکده کشاورزی دانشگاه تربیت مدرس خوابگاه دخترانه خلوتی دانشکده کشاورزی دانشگاه تربیت مدرس خوابگاه متاهلی موسی نژاد دانشکده کشاورزی دانشگاه تربیت مدرس سلف سرویس دانشکده‌ کشاورزی دانشگاه تربیت مدرس دانشکده

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد دانشکده کشاورزی دانشگاه تربیت مدرس

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   vahid_2018
   دوشنبه 20 اردیبهشت ماه 1400

   محیطی خوب و عالی برای دانشجویان دانشکده کشاورزی شهید مدرس خیلی خوب و عالی

  • avatar
   mkht
   دوشنبه 20 اردیبهشت ماه 1400

   دانشکده کشاورزی دانشگاه تربیت مدرس یک دانشگاه خوب که محیط بسیار خوبی برای دانشجویان بوجود آورده

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دانشکده کشاورزی دانشگاه تربیت مدرس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دانشکده کشاورزی دانشگاه تربیت مدرس ندارد.
  neshan logo