info
عکس پارکینگ شماره 4 عید فطر (پارک سوار بیهقی)عکس پارکینگ شماره 4 عید فطر (پارک سوار بیهقی)عکس پارکینگ شماره 4 عید فطر (پارک سوار بیهقی)
category

پارکینگ شماره 4 عید فطر (پارک سوار بیهقی) (محله آرژانتین - ساعی، تهران)

پارکینگ

درباره‌ی پارکینگ شماره 4 عید فطر (پارک سوار بیهقی)

موقعیت پارکینگ شماره 4 عید فطر (پارک سوار بیهقی) یکی از پارکینگ‌های خوب منطقه در محله آرژانتین - ساعی تهران را به همراه آدرس تلفن ساعت کاری و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

پارکینگ شماره 4 عید فطر (پارک سوار بیهقی) (پارکینگ) در محله آرژانتین - ساعی تهران واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این مکان یکی از پنج پارکینگ در محله آرژانتین - ساعی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی وی آر پارک، بیمارستان کسری، خانه موزه دکتر سندوزی و مرکز خرید آفریقا و همچنین کارواش بیهقی، دفتر رویال سفر ایرانیان، تالار امپراطور پایتخت، پایانه و پارک سوار بیهقی و پارکینگ بیهقی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از پارکینگ‌های خوب این منطقه می‌باشد.سایر پارکینگ‌های که در محدوده پارکینگ شماره 4 عید فطر (پارک سوار بیهقی) واقع شده‌اند:

 • پارکینگ ایوان سنتر
  بزرگراه مدرس
 • پارکینگ
  بزرگراه شهید سلیمانی
 • پارکینگ نوروزخان
  (3.0)
  بزرگراه مدرس
 • پارکینگ شماره ۱۹ مصلی تهران
  (1.0)
  بزرگراه مدرس
 • پارکینگ خصوصی
  (3.0)
  خالد اسلامبولی (وزرا)، مُغنیه، راشل کوری، بین الوند و زاگرس
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط انوشه (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 09 خرداد ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پارکینگ شماره 4 عید فطر (پارک سوار بیهقی) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  خودرو جایگاه عمومی پارکینگ

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 09 خرداد ماه 1402

  نظرات کاربران در مورد پارکینگ شماره 4 عید فطر (پارک سوار بیهقی)

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   عظیمی
   سه شنبه 22 فروردین ماه 1402

   پارکینگ بیهقی (محیط داخل پارکینگ)

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پارکینگ شماره 4 عید فطر (پارک سوار بیهقی) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پارکینگ شماره 4 عید فطر (پارک سوار بیهقی) ندارد.
  neshan logo