info
عکس پارکینگ شماره 4
category

پارکینگ شماره 4 محله آرژانتین - ساعی، تهران

پارکینگ

درباره‌ی پارکینگ شماره 4

پارکینگ شماره 4 (پارکینگ) در محله آرژانتین - ساعی تهران و بزرگراه مدرس، سلیمانی، ماندلا، نلسون ماندلا واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این مکان یکی از چهار پارکینگ در محله آرژانتین - ساعی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی وی آر پارک، بیمارستان کسری، خانه موزه دکتر سندوزی و مرکز خرید آفریقا و همچنین تالار امپراطور پایتخت، شرکت حمل و نقل بار کالارسان KBK، بیمه آسیا، پایانه بیهقی و پارکینگ بیهقی قرار گرفته است.نظرات کاربران در مورد پارکینگ شماره 4

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  Mohammad Taha
  چهارشنبه 19 اردیبهشت ماه 1403

  شماره تماس واقعی نیست هربار تماس گرفته میشود درجا قطع میشود . لطفاً اطلاعات غلط نزارید کاربر نشان

 • avatar
  عظیمی
  سه شنبه 22 فروردین ماه 1402

  پارکینگ بیهقی (محیط داخل پارکینگ)


سایر پارکینگ‌های که در محدوده پارکینگ شماره 4 واقع شده‌اند:

 • پارکینگ ایوان سنتر
  نلسون ماندلا، بلوار دادمان، نوروز
 • پارکینگ عمومی رواق
  بزرگراه شهید همت، نلسون ماندلا
 • پارکینگ
  بزرگراه مدرس، بیهقی، نلسون ماندلا
 • پارکینگ نوروزخان
  (4.0)
  بزرگراه مدرس
 • پارکینگ شهروند
  (5.0)
  نلسون ماندلا، بیهقی، بین میدان آرژانتین و اقاقیا
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط انوشه (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ پنجشنبه 20 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پارکینگ شماره 4 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 20 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پارکینگ شماره 4 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پارکینگ شماره 4 ندارد.
  neshan logo