info
عکس ایستگاه اتوبوس آهنگران
category

ایستگاه اتوبوس آهنگران محله پاسداران - ضرابخانه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس آهنگران

ایستگاه اتوبوس آهنگران (ایستگاه اتوبوس) در محله پاسداران - ضرابخانه تهران و خیابان پاسداران واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله پاسداران - ضرابخانه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه موسسه فرهنگی هنری رسام عرب زاده و مرکز خرید پاسداران و همچنین شیرینی دانمارکی، شهر کتاب پاسداران، چرم درسا، آجیل و خشکبار محسن و بنیاد فرش رسام عرب زاده قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس آهنگران تهران

ایستگاه اتوبوس آهنگران تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله پاسداران - ضرابخانه قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس پاسداران، بین نیستان سوم و اخوان است. ایستگاه اتوبوس آهنگران تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

گُلدِن تاکسی هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس آهنگران تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده آهنگران واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میرداماد
  شریعتی، بین گل سرخ و بیگدلی
 • ایستگاه اتوبوس گلریز
  بزرگراه شهید صیاد شیرازی، گیلان شرقی
 • ایستگاه اتوبوس گیلان
  بزرگراه شهید صیاد شیرازی، گیلان شرقی، بین گلریز و سپهری
 • ایستگاه اتوبوس گل نبی
  شریعتی، گل نبی
 • ایستگاه اتوبوس سه راه ضرابخانه
  پاسداران، بین کاشی ها و نگارستان سوم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس آهنگران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس آهنگران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس آهنگران ندارد.
  neshan logo