info
عکس ایستگاه اتوبوس کاج
category

ایستگاه اتوبوس کاج محله مهران، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کاج

ایستگاه اتوبوس کاج (ایستگاه اتوبوس) در محله مهران تهران و بزرگراه شهید سلیمانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهار ایستگاه اتوبوس در محله مهران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان قمر بنی هاشم (ع) و مرکز خرید اختر و همچنین کلینیک فیزیوتراپی استقلال، آژانس هواپیمایی شبانه روزی هدیش آسیاسیر، کلینیک فرهمند، کلینیک فوق تخصصی مغز و اعصاب کودکان مهر و نانوایی سنگک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کاج تهران

ایستگاه اتوبوس کاج تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله مهران قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه شهید سلیمانی، بعد از حسین زاده بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس کاج تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو شهید صیاد شیرازی در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی شهاب قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس کاج تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کاج واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بی سیم
  شریعتی، بین قندی و اشراقی
 • ایستگاه اتوبوس چهارده متری لشگر
  استاد حسن بنا جنوبی، نصیری
 • ایستگاه اتوبوس پل
  استاد حسن بنا جنوبی، بین گنجی و مقیسه
 • ایستگاه اتوبوس سه راه ارامنه
  استاد حسن بنا جنوبی، بین ختایی و بیگی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کاج اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کاج در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کاج ندارد.
  neshan logo