info
عکس ایستگاه اتوبوس نیلوفر
category

ایستگاه اتوبوس نیلوفر محله اندیشه فاز 2، کرج

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس نیلوفر

ایستگاه اتوبوس نیلوفر (ایستگاه اتوبوس) در محله اندیشه فاز 2 فردیس و میدان مادر واقع شده است. این ایستگاه یکی از دو ایستگاه اتوبوس در محله اندیشه فاز 2 فردیس می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ایران روکش و همچنین پیتزا خورشید، روکش صندلی، معاینه فنی شماره 1 ملارد، میدان مادر و دفتر اسناد رسمی ۵۳ شهریار قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس نیلوفر کرج

ایستگاه اتوبوس نیلوفر کرج یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر کرج است که در محله اندیشه فاز ۲ قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در میدان مادر واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس نیلوفر کرج عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف کرج بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

تاکسی سرویس دوستی هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
ایستگاه‌های نزدیک به ایستگاه اتوبوس نیلوفر


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده نیلوفر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نیایش
  بلوار ولایت، میدان مادر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 19 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس نیلوفر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 19 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس نیلوفر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس نیلوفر ندارد.
  neshan logo