info
عکس ایستگاه اتوبوس چهار راه نظر
category

ایستگاه اتوبوس چهار راه نظر اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهار راه نظر

ایستگاه اتوبوس چهار راه نظر (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان چهار باغ بالا واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی شادی پارک و مجتمع تجاری پارک و همچنین انتشارات و فروشگاه کتاب جنگل جاودانه، پمپ بنزین علی یک، بریانی اعظم شعبه 4، اداره تامین اجتماعی شعبه یک اصفهان و شعبه یک بیمه تامین اجتماعی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهار راه نظر اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس چهار راه نظر اصفهان، شهر اصفهان، محله سیچان است. این ایستگاه اتوبوس در چهار باغ بالا، بین آراسته و فرشاد قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس چهار راه نظر اصفهان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

ایستگاه مترو سی و سه پل نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهار راه نظر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید کاظمی
  توحید میانی، بین آذین و بهار
 • ایستگاه اتوبوس تالار فرشچیان
  توحید شمالی، بین شایان 47 و بلوار ملت
 • ایستگاه اتوبوس پل آذر
  بلوار ملت، بین توحید و شهید زارعی 11
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهار راه نظر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهار راه نظر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهار راه نظر ندارد.
  neshan logo