info
عکس حماد کافه
category

حماد کافه محله توحید، تهران

درباره‌ی حماد کافه

حماد کافه (کافی‌شاپ) در محله توحید تهران و خیابان فرهادیه واقع شده است. این کافی‌شاپ یکی از هفت کافی‌شاپ در محله توحید تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری اداری سینا سنتر و همچنین آموزشگاه کامپیوتر و حسابداری آریا تهران، نمایندگی سایپا مرتضی ناظم کد ۱۰۹۸، موسسه آموزش عالی الکترونیکی ایرانیان، کارواش بزرگ شهر تهران و بنیاد ملی نخبگان ایران قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این کافی‌شاپ به ایستگاه مترو مدافعان سلامت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس کافی شاپ حماد کافه تهران

کافی شاپ حماد کافه تهران در محله توحید شهر تهران قرار دارد. آدرس دقیق این کافی شاپ، استان تهران، تهران، توحید، فرهادیه است.

کافی شاپ حماد کافه تهران را می‌توان یکی از کافی ‌شاپ‌های محبوب محله توحید دانست. از جمله فست فودها، رستوران‌ها و کافی ‌شاپ‌های دیگر در اطراف این کافی شاپ می‌توانیم به رستوران و چلوکبابی مسلم، رستوران شاندیز جردن و اغذیه نشاط - شعبه مرکزی اشاره کنیم.

چطور به کافی شاپ حماد کافه تهران برویم؟

برای رفتن به کافی شاپ کافی شاپ حماد کافه تهران می‌توانید از اتوبوس‌هایی که در ایستگاه اتوبوس بهبودی توقف دارند، استفاده کنید. ایستگاه مترو توحید هم در نزدیکی این کافی شاپ قرار دارد. اپلیکیشن نشان در انتخاب بهترین مسیر برای رسیدن به کافی شاپ حماد کافه تهران به شما کمک می‌کند. نشان اطلاعات خوب و کاملی در اختیار شما قرار می‌دهد. از جمله اطلاعاتی که در اپلیکیشن نشان می‌توانید ببینید، آدرس دقیق، شماره تلفن، آدرس وب‌سایت و اینستاگرام، ساعت کاری، مسیریابی با اتوبوس یا مترو و نظر دیگر کاربران در مورد این کافی شاپ است.

در ادامه، شما می‌توانید تصاویر کافی شاپ حماد کافه تهران و ایستگاه‌هایی که در نزدیکی آن هستند را ببینید. اگر به این کافی شاپ مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان در میان بگذارید.

سایر کافی‌شاپ‌های که در محدوده حماد کافه واقع شده‌اند:

 • بن کافه
  بلوار کشاورز، جمالزاده، بین نصرت و مهاجری خامنه
 • سفره خانه حافظیه
  نواب صفوی، آذربایجان شرقی
 • قهوه اهورا
  نواب صفوی، آذربایجان غربی
 • قهوه نوواژ
  نواب صفوی، آذربایجان غربی
 • گلدن بری شعبه ستارخان
  ستارخان، بین خلخال و کاج
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط شیطونک (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی حماد کافه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد حماد کافه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه حماد کافه ندارد.
  neshan logo