info
عکس ایستگاه اتوبوس کوثر شمالی 21
category

ایستگاه اتوبوس کوثر شمالی 21 محله کوثر، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کوثر شمالی 21

ایستگاه اتوبوس کوثر شمالی 21 (ایستگاه اتوبوس) در محله کوثر مشهد و بلوار کوثر واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی ایستگاه اتوبوس در محله کوثر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آبمیوه پالپ شعبه کوثر، موسسه آموزش عالی خردگرایان مطهر، کالج مهارت آموزی رشدانا، کارخانه نوآوری مشهد و فست فود ناندوز قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کوثر شمالی 21 مشهد

در شهر مشهد، محله کوثر ، ایستگاه اتوبوس کوثر شمالی 21 مشهد قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار کوثر است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس کوثر شمالی 21 مشهد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف مشهد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس برسام قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس کوثر شمالی 21 مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کوثر شمالی 21 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کوثر جنوبی 16
  بلوار پیروزی، کوثر جنوبی، بین میدان شهید محمد اسدی و کوثر 15
 • ایستگاه اتوبوس میدان هاشمیه
  بلوار هاشمیه، هاشمیه 51
 • ایستگاه اتوبوس کوثر شمالی 8
  بلوار کوثر، نرسیده به کوثر 8/1
 • ایستگاه اتوبوس پیروزی 30
  بلوار پیروزی، بین میدان حر و پیروزی 30
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کوثر شمالی 21 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کوثر شمالی 21 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کوثر شمالی 21 ندارد.
  neshan logo