info
عکس ایستگاه اتوبوس مترو گلبرگ
category

ایستگاه اتوبوس مترو گلبرگ محله فدک، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مترو گلبرگ

ایستگاه اتوبوس مترو گلبرگ (ایستگاه اتوبوس) در محله فدک تهران و خیابان مدنی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و دو ایستگاه اتوبوس در محله فدک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی بوستان تمدن، باغ موزه مینیاتور و تیواژه و همچنین فروشگاه افق کوروش، دیجی سفر، مسجد خلیل الله، کبابی حاج عباس و گل فروشی گلبرگ قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو جانبازان، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مترو گلبرگ تهران

در شهر تهران، محله فدک ، ایستگاه اتوبوس مترو گلبرگ تهران قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به مدنی، بین صد و سی و هشتم و جانبازان بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مترو گلبرگ تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو جانبازان قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی امین تاکسی قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس مترو گلبرگ تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مترو گلبرگ واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسجد
  مدنی، جانبازان غربی، شهید بختیاری، بین شهید محمد علی قاسم زاده و براتی
 • ایستگاه اتوبوس فرجام
  بزرگراه امام علی
 • ایستگاه اتوبوس پارک ولیعصرعج
  شهید سلیمانی، طرقی، فرجام غربی، بین آزادگان و رفیعی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مترو گلبرگ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مترو گلبرگ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مترو گلبرگ ندارد.
  neshan logo