info
عکس پرده احمدی
category

پرده احمدی محله عبدل آباد، تهران

درباره‌ی پرده احمدی

پرده احمدی (پرده سرا) در محله عبدل آباد تهران و خیابان انقلاب واقع شده است. این فروشگاه یکی از 106 پرده سرا در محله عبدل آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه عبدل آباد و همچنین بازار پرده، بازار پارچه عبدل آباد تهران (احسانی)، پارکینگ مکانیزه گل آرا، تعمیر کتانی اورجینال پویا و پوشاک ذاکری قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو عبدل آباد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر فروشگاه‌های پرده که در محدوده پرده احمدی واقع شده‌اند:

 • پرده سرای عزیز
  بلوار شکوفه، بین احد و احسانی
 • گالری پرده هارمونی
  بلوار شکوفه، بدر، سی و پنجم شرقی، بین سی و ششم و سی و سوم
 • پرده زرتشت
  بلوار شکوفه، بدر، سی و سوم شرقی، بین سی و چهارم و سی و دوم
 • پرده پاشا
  بلوار شکوفه، سلطانپور، بین پانزدهم و هفدهم
 • پرده فروشی دیبا
  بلوار شکوفه، احد، چهل و یکم، بیست و هشتم
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط پیروزگر (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پرده احمدی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پرده احمدی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پرده احمدی ندارد.
  neshan logo