info
عکس کارگزاری آبتین استاک
category

کارگزاری آبتین استاک محله یوسف آباد، تهران

موسسه مالی و اعتباری
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی کارگزاری آبتین استاک

کارگزاری آبتین استاک (موسسه مالی و اعتباری) در محله یوسف آباد تهران و خیابان پنجاه و سوم واقع شده است. این مکان یکی از هفت موسسه مالی و اعتباری در محله یوسف آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بام تونل رسالت و همچنین کافه رستوران آوانی، پیتزا هات( یوسف آباد)، بستنی رضا، قنادی رضا و داروخانه شبانه روزی طسوج قرار گرفته است.
سایر موسسات مالی که در محدوده کارگزاری آبتین استاک واقع شده‌اند:

 • سرمایه گذاری الوند
  خالد اسلامبولی (وزرا)، زاگرس، بین سی و یکم و سی و سوم
 • انجمن مدیران مالی خبره ایران
  خالد اسلامبولی (وزرا)، سی و پنجم، الوند، بین جوین و سی و هفتم
 • شرکت پارمین
  خالد اسلامبولی (وزرا)، سی و یکم
 • صندوق سرمایه گذاری مشترک صبا
  ولیعصر، ساعی دوم
 • صندوق سرمایه گذاری دیبا
  ولیعصر، ساعی دوم
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Shan (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کارگزاری آبتین استاک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کارگزاری آبتین استاک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کارگزاری آبتین استاک ندارد.
  neshan logo