عکس ایستگاه اتوبوس پارک سارا
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس پارک سارا (محله ابوذر، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بلوار آیت الله کاشانی، بعد از نجف زاده فروتن

موقعیت ایستگاه اتوبوس پارک سارا در محله ابوذر تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس پارک سارا (ایستگاه اتوبوس) در محله ابوذر تهران و بلوار آیت الله کاشانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و یک ایستگاه اتوبوس در محله ابوذر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری ارمغان و همچنین پمپ بنزین آیت الله کاشانی، کافه عربی کازابلانکا، کارگزاری شماره 51 تامین اجتماعی شعبه ۳۳، داندان پزشکی آرش رامیار و پرشین پارس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک سارا

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس پارک سارا است که در محله ابوذر بلوار آیت الله کاشانی قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار آیت الله کاشانی، بعد از نجف زاده فروتن بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پارک سارا عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو تهران (صادقيه) قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی شهروند قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پارک سارا، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بلوار آیت الله کاشانی، بعد از نجف زاده فروتن


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارک سارا واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارک سارا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارک سارا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارک سارا ندارد.
neshan logo