info
عکس سرای کتابفروشها بازار اراک
category

سرای کتابفروشها بازار اراک محله بازار، اراک

بازار و مرکز خرید
3.8
5 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سرای کتابفروشها بازار اراک

سرای کتابفروشها بازار اراک (بازار و مرکز خرید) در محله بازار اراک و خیابان خوشنویسان واقع شده است. این مجتمع یکی از یازده بازار و مرکز خرید در محله بازار اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه حسن پور و بازار تاریخی اراک و همچنین بازار تاریخی اراک، رستوران و سفره خانه سنتی حجره، موسسه آموزشی امام علی (ع)، چهار سوق و ساختمان آموزش و جلسات بانک سینا قرار گرفته است.
سایر مراکز خرید که در محدوده سرای کتابفروشها بازار اراک واقع شده‌اند:

 • پاساژ ملت.فروشگاه جزیره
  امام خمینی، پاسداران، قبله
 • پاساژ برلیان
  محسنی، ملاقاسم، پزشکیان
 • کابینت پاراکس
  (3.0)
  پروفسور حسابی، بین آرش و آقانورالدین
 • پاساژ الماس
  (3.0)
  خیابان شهید بهشتی، عمار
 • پاساژ مرکزی
  (3.0)
  بلوار امام خمینی، دو شهید
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط نیوتون (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 21 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سرای کتابفروشها بازار اراک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 21 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سرای کتابفروشها بازار اراک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سرای کتابفروشها بازار اراک ندارد.
  neshan logo