info
عکس پایا در
category

پایا در محله دبستان - مجیدیه، تهران

بازار و مرکز خرید
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی پایا در

پایا در (بازار و مرکز خرید) در محله دبستان - مجیدیه تهران و بزرگراه شهید سلیمانی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مدیران خودرو، کارگزاری بیمه تامین اجتماعی شعبه 9 سهرودی، عکاسی طراحان، کبابی بهار و داروخانه دکتر کریمی زاده قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مجتمع به ایستگاه مترو خواجه عبدالله، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز خرید که در محدوده پایا در واقع شده‌اند:

 • مجتمع تجاری سپید
  بزرگراه شهید صیاد شیرازی، کشوری، بنی هاشم، بین شریعت و فروردین
 • کار اچ پی
  بزرگراه شهید سلیمانی، پارس، موسوی، جعفری
 • والستون
  (3.0)
  بزرگراه شهید صیاد شیرازی، کشوری، بنی هاشم، خرمیان
 • مرکز خرید آروین
  (5.0)
  بزرگراه شهید سلیمانی، همایی، بین برادران و ملاهادی
 • پارس دژ
  (5.0)
  بزرگراه شهید سلیمانی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط آب پرور (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پایا در اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پایا در در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پایا در ندارد.
  neshan logo