info
عکس ایستگاه اتوبوس ابتدای مسجد حکیم
category

ایستگاه اتوبوس ابتدای مسجد حکیم اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ابتدای مسجد حکیم

ایستگاه اتوبوس ابتدای مسجد حکیم (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان حکیم واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه نساجی شیخ الاسلام و بازار بزرگ حکیم و همچنین رستوران مادربزرگ، گز دردشتی، هتل مروارید اصفهان، ماشین شارژی آریا و سردر مسجد جامع جورجیر قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو تختی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتدای مسجد حکیم اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس ابتدای مسجد حکیم اصفهان، شهر اصفهان، محله بازار است. آدرس این ایستگاه اتوبوس حکیم، بین کتابی و شیخ الاسلام است. ایستگاه اتوبوس ابتدای مسجد حکیم اصفهان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو تختی قرار گرفته است. تاکسی سرویس ستاره آسمان هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابتدای مسجد حکیم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بهارستان
  شهید فروغی، بین محمد حسن حریری و بهارستان
 • ایستگاه اتوبوس میدان امام حسین
  باب الرحمه، بین میرحسین و سرلتی
 • ایستگاه اتوبوس طیب
  طیب، بین هراتی و باب الرحمه
 • ایستگاه اتوبوس سه راه طیب
  طیب، بین هراتی و باب الرحمه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابتدای مسجد حکیم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابتدای مسجد حکیم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابتدای مسجد حکیم ندارد.
  neshan logo