info
عکس موسسه آموزشی حصین حاسب سپاهان
category

موسسه آموزشی حصین حاسب سپاهان محله کوی شهید کشوری، اصفهان

موسسه آموزشی
4.5
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی موسسه آموزشی حصین حاسب سپاهان

موسسه آموزشی حصین حاسب سپاهان (موسسه آموزشی) در محله کوی شهید کشوری اصفهان و خیابان بوستان 3 واقع شده است. این موسسه یکی از سه موسسه آموزشی در محله کوی شهید کشوری اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید سرای ایرانی و همچنین مجتمع تجاری اداری خلیج فارس، آتش نشانی، آرایشگاه آنامیس، مشاور املاک خلیج فارس و شیرینی آداک قرار گرفته است.
سایر موسسه‌های آموزشی که در محدوده موسسه آموزشی حصین حاسب سپاهان واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط شریعت نیا (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ یکشنبه 06 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی موسسه آموزشی حصین حاسب سپاهان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 06 خرداد ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد موسسه آموزشی حصین حاسب سپاهان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه موسسه آموزشی حصین حاسب سپاهان ندارد.
neshan logo