info
عکس تعمیر انواع دزدگیر
category

تعمیر انواع دزدگیر محله شهر زیبا، تهران

فروشگاه مرتبط با خودرو
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی تعمیر انواع دزدگیر

تعمیر انواع دزدگیر (فروشگاه مرتبط با خودرو) در محله شهر زیبا تهران و خیابان مرز محله واقع شده است. این فروشگاه یکی از دو فروشگاه مرتبط با خودرو در محله شهر زیبا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فلافل آقاجون، کافی نت عرفان، موسسه خیریه بهشت امام رضا (ع)، کافه جینو و مسجد حجه ابن الحسن (عج) قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مرتبط با خودروی که در محدوده تعمیر انواع دزدگیر واقع شده‌اند:

 • کارشناسی بدنه و فنی خودرو بُرنا
  بلوار آیت الله کاشانی
 • باطری سازی موسی
  بلوار آیت الله کاشانی
 • فروشگاه آرسام اسپرت
  همت، میدان الغدیر
 • رامتین اسپرت
  بزرگراه شهید همت، الغدیر یکم
 • کلید سازی علیرضا
  بزرگراه شهید همت، الغدیر یکم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط حبیب ترکمن (شهریار سطح ۱۰ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تعمیر انواع دزدگیر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تعمیر انواع دزدگیر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تعمیر انواع دزدگیر ندارد.
  neshan logo