info
عکس ایستگاه اتوبوس خیابان گلبانک
category

ایستگاه اتوبوس خیابان گلبانک محله زیبادشت، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خیابان گلبانک

ایستگاه اتوبوس خیابان گلبانک (ایستگاه اتوبوس) در محله زیبادشت تهران و خیابان گلبانگ واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله زیبادشت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پمپ بنزین پتران، آرایشگاه زنانه شکیل، اتو سرویس بهران پلاس، نان لواشی ماشینی و دبیرستان دخترانه حجاب قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خیابان گلبانک تهران

ایستگاه اتوبوس خیابان گلبانک تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله زیبادشت پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه آیت الله مهدوی کنی، بلوار شهرکرد، گلبانگ، بین گلستان سوم و گلشاد سوم است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس خیابان گلبانک تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاپ تاکسی قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس خیابان گلبانک تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خیابان گلبانک واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس گلها
  هوانیروز، سی و پنج متری گلها، بین یاس یکم و امیرکبیر
 • ایستگاه اتوبوس صدرا
  حسن يزدانی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه صدرا 1
  حسن يزدانی
 • ایستگاه اتوبوس املاک پارسه
  بزرگراه شهید همت، دهکده المپیک، زیبادشت
 • ایستگاه اتوبوس دانشگاه علوم انتظامی
  جدی اردبیلی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خیابان گلبانک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خیابان گلبانک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خیابان گلبانک ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه آیت الله مهدوی کنی، بلوار شهرکرد، گلبانگ، بین گلستان سوم و گلشاد سوم
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo