info
عکس ایستگاه اتوبوس شهدای قیطریه
category

ایستگاه اتوبوس شهدای قیطریه محله قیطریه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهدای قیطریه

ایستگاه اتوبوس شهدای قیطریه (ایستگاه اتوبوس) در محله قیطریه تهران و خیابان صبا واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله قیطریه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه کودک عمارت بوژان و خانه موزه عزت الله انتظامی و همچنین کافه سینما، توت طلایی، دبیرستان پسرانه نمونه دولتی شهید علیرضا افشار، نمایشگاه خودرو کارمانیا و باشگاه سرگرمی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهدای قیطریه تهران

ایستگاه اتوبوس شهدای قیطریه تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله قیطریه قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در صبا، بین امین الرعایا و شهید اسدالله گودرزی قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس شهدای قیطریه تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو قیطریه قرار دارد. همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس پگاه را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهدای قیطریه تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهدای قیطریه واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهدای قیطریه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهدای قیطریه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهدای قیطریه ندارد.
neshan logo