عکس پارکینگ باغ وحش ارم سبز
category

پارکینگ باغ وحش ارم سبز (محله ارم، تهران)

پارکینگ
4.6
5 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، باکری

موقعیت پارکینگ باغ وحش ارم سبز در محله ارم تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

پارکینگ باغ وحش ارم سبز (پارکینگ) در محله ارم تهران و خیابان باکری واقع شده است. این مکان یکی از نه پارکینگ در محله ارم تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند دریاچه ارم سبز و مجتمع تجاری ارکیده و همچنین باغ وحش ارم سبز، مجتمع خدمات خودرویی و کارواش ارم، ورودی شهربازی ارم، مزدا پلاس و فروشگاه یدک آوران غرب (شعبه ۳) قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از پارکینگ‌های خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو ارم سبز، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، باکری


سایر پارکینگ‌های که در محدوده پارکینگ باغ وحش ارم سبز واقع شده‌اند:

 • پارکینگ عمومی هایپر استار
  (3.8)
  بزرگراه باکری، ارم چهارم
 • پارکینگ شهربازی ارم 2
  (5.0)
  بزرگراه شهید حجازی، بزرگراه باکری، ارم چهارم، استاد شهریار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط عزت چمنی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ یکشنبه 13 آذر ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پارکینگ باغ وحش ارم سبز تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  پارکینگ باغ وحش تهران خودرو جایگاه عمومی پارکینگ

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 13 آذر ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پارکینگ باغ وحش ارم سبز تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پارکینگ باغ وحش ارم سبز تهران ندارد.