info
عکس فروشگاه گوشت ثمین
category

فروشگاه گوشت ثمین محله شهرک بهار، شیراز

فروشگاه فرآورده‌های گوشتی و پروتئینی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه گوشت ثمین

فروشگاه گوشت ثمین (فروشگاه فرآورده‌های گوشتی و پروتئینی) در محله شهرک بهار شیراز و خیابان کنارگذر مدرس واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی اداره مهاجرت و گذرنامه، پمپ گاز CNG، لوازم یدکی، دفتر اسناد رسمی ۱۴۶ شیراز و هنرستان شهید ایت الله دستغیب قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو ولیعصر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر فروشگاه‌های فرآورده‌های گوشتی پروتئینی که در محدوده فروشگاه گوشت ثمین واقع شده‌اند:

 • سوپر گوشت اوجی - میلاد 110
  بلوار کریمخان زند، کریمخان 5
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط فراهانی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه گوشت ثمین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه گوشت ثمین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه گوشت ثمین ندارد.
  location استان فارس، شیراز، مدرس، نرسیده به غدیر
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری فروشگاه گوشت ثمین

  شنبه 08:00 تا 21:00
  یک‌شنبه 08:00 تا 21:00
  دوشنبه 08:00 تا 21:00
  سه‌شنبه 08:00 تا 21:00
  چهارشنبه 08:00 تا 21:00
  پنج‌شنبه 08:00 تا 21:00
  جمعه 08:00 تا 13:00
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo