info
عکس ایستگاه اتوبوس خیابان 22 بهمن
category

ایستگاه اتوبوس خیابان 22 بهمن محله میدان دارایی، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خیابان 22 بهمن

ایستگاه اتوبوس خیابان 22 بهمن (ایستگاه اتوبوس) در محله میدان دارایی اراک و خیابان ۲۲ بهمن واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهار ایستگاه اتوبوس در محله میدان دارایی اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند حمام تاریخی چهارفصل (موزه باستان‌شناسی و مردم‌شناسی) و بازار تاریخی اراک و همچنین سرزمین کتاب، مسجد ساعت، سرویس ADSL مخابرات اراک، لابراتوار چاپ عکس پدیده و پاساژ صدف قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خیابان 22 بهمن اراک

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اراک، ایستگاه اتوبوس خیابان 22 بهمن اراک است که در محله شهدا قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار امام خمینی، 22 بهمن، بین بهشت 2 و میدان امام موسی صدر واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس خیابان 22 بهمن اراک عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اراک بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

آژانس امید هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس خیابان 22 بهمن اراک و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خیابان 22 بهمن واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس تراکتورسازی
  شریعتی، بهاری
 • ایستگاه اتوبوس پل ابوذر
  میرزای شیرازی شمالی، ابوذر
 • ایستگاه اتوبوس فجر
  شریعتی، بین فجر و اورنگ
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه شهدای هفتم تیر
  شهدا، فلسطین
 • ایستگاه اتوبوس بانک ملی
  شهدا، بین بلوار قائم مقام فراهانی و مشهد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خیابان 22 بهمن اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خیابان 22 بهمن در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خیابان 22 بهمن ندارد.
  location استان مرکزی، اراک، بلوار امام خمینی، 22 بهمن، بین بهشت 2 و میدان امام موسی صدر
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo