info
عکس ایستگاه اتوبوس مسجدحکیم
category

ایستگاه اتوبوس مسجدحکیم محله بازار، اصفهان

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسجدحکیم

ایستگاه اتوبوس مسجدحکیم (ایستگاه اتوبوس) در محله بازار اصفهان و خیابان حکیم واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله بازار اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند سرزمین شادی‌ها، موزه تاریخ طبیعی و حیات وحش اصفهان و بازار قیصریه و همچنین مسجد جامع حکیم (جورجیر)، رستوران جارچی باشی، سردر مسجد جامع جورجیر، حسینیه بنکدار و حمام تاریخی جارچی باشی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو تختی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجدحکیم اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس مسجدحکیم اصفهان، شهر اصفهان، محله بازار است. این ایستگاه اتوبوس در حکیم، بین شهید هاشمی و باغ قلندرها قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مسجدحکیم اصفهان عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اصفهان دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو شهدا قرار دارد. تاکسی سرویس ستاره آسمان هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مسجدحکیم اصفهان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجدحکیم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان شهدا
  شهید فروغی، بین 4 و آب پخشگان
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای شمس آبادی
  شمس آبادی، بین نوبهار و طیب
 • ایستگاه اتوبوس جهان نما
  شمس آبادی، بین کازرونی و طالقانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 02 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجدحکیم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 02 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجدحکیم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجدحکیم ندارد.
  neshan logo