info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان بازار دوم
category

ایستگاه اتوبوس میدان بازار دوم محله نازی آباد، تهران

ایستگاه اتوبوس
1.0
1 رای

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان بازار دوم

ایستگاه اتوبوس میدان بازار دوم (ایستگاه اتوبوس) در محله نازی آباد تهران و خیابان نیکنام واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و نه ایستگاه اتوبوس در محله نازی آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی لوتوس مال و همچنین بوستان بازار دوم نازی آباد، بازار روز نازی آباد، بازارچه گوشت آسیا، فست فود پاییز و دبستان غیردولتی علم و پرواز قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان بازار دوم تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس میدان بازار دوم تهران، شهر تهران، محله نازی آباد است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید تندگویان، شهید قاسمی، احدی، نیکنام، بین فراهانی و مشهدی واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میدان بازار دوم تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس مدائن قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان بازار دوم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ورزشگاه
  بلوار شهید رجایی، بین جعفرزاده و شریفی
 • ایستگاه اتوبوس بهزیستی
  بلوار شهید رجایی، طباطبایی
 • ایستگاه اتوبوس میدان بهمن تخلیه
  بزرگراه بعثت، وفایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 19 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان بازار دوم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 19 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان بازار دوم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان بازار دوم ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه شهید تندگویان، شهید قاسمی، احدی، نیکنام، بین فراهانی و مشهدی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo