info
عکس ماشین
category

ماشین محله پونک، تهران

فروشگاه مرتبط با خودرو
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ماشین

ماشین (فروشگاه مرتبط با خودرو) در محله پونک تهران و خیابان ده متری گلستان واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهارده فروشگاه مرتبط با خودرو در محله پونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی شاهد و ستاره پایتخت و همچنین آموزشگاه موسیقی دادآفرین، مرکز جامع سلامت سردار جنگل، فروشگاه افق کوروش، رینگ و لاستیک گلشن و دکتر فرناد ایمانی قرار گرفته است.نظرات کاربران در مورد ماشین

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  vira company
  شنبه 03 مهر ماه 1400

  ⭐⭐⭐⭐⭐


سایر فروشگاه‌های مرتبط با خودروی که در محدوده ماشین واقع شده‌اند:

 • شیشه و قفل اتومبیل غرب
  بزرگراه آبشناسان، سردارجنگل، قاسم پور، بین زنبق و واحدی
 • آپشن ام ای ام خودرو mem
  (5.0)
  بزرگراه آبشناسان، عدل شمالی
 • لاستیک فروشی عبدولی
  (5.0)
  بزرگراه آبشناسان، سردارجنگل، قائم
 • فروشگاه لوازم الکترونیکی206 design
  (3.0)
  بزرگراه شهید همت، عدل شمالی، غروی شرقی
 • اسپرت حسین
  (5.0)
  بزرگراه ستاری، میرزابابایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ماشین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ماشین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ماشین ندارد.
  neshan logo