info
عکس ایستگاه اتوبوس خاور
category

ایستگاه اتوبوس خاور (محله دردشت، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خاور

ایستگاه اتوبوس خاور (ایستگاه اتوبوس) در محله دردشت تهران و خیابان جانبازان شرقی(گلبرگ شرقی) واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و پنج ایستگاه اتوبوس در محله دردشت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید گلبرگ و همچنین کولر اتومبیل آلبرت، دبیرستان شاهد تزکیه، خانه فرهنگ سلام، بوستان معلم و آتلیه سرو قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خاور تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس خاور تهران است که در محله دردشت قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه باقری، جانبازان شرقی، جانبازان شرقی(گلبرگ شرقی)، بین جانبازان و اکبری است. ایستگاه اتوبوس خاور تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

ایستگاه مترو دانشگاه علم و صنعت نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس ماهان واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس خاور تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خاور واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه خاور
  بزرگراه شهید سلیمانی، حیدرخانی، فرجام غربی
 • ایستگاه اتوبوس باقری
  بزرگراه باقری، امیری طائمه (142)، بین ملکی 111 و صادقی 113
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خاور اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خاور در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خاور ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه باقری، جانبازان شرقی، جانبازان شرقی(گلبرگ شرقی)، بین جانبازان و اکبری
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo