info
عکس مسجد سیدالشهدا
category

مسجد سیدالشهدا محله کرمان، تهران

درباره‌ی مسجد سیدالشهدا

مسجد سیدالشهدا (مسجد) در محله کرمان تهران و خیابان شادکی واقع شده است. این مکان یکی از دوازده مسجد در محله کرمان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی بوستان تمدن، بیمارستان چشم پزشکی بینا، باغ موزه مینیاتور و مرکز خرید دنیای نور و همچنین بوستان صنوبر، نانوایی سنگکی و بربری، خودپرداز بانک سامان، قنادی سناتور و باشگاه ایساتیس قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از مسجدهای خوب این منطقه می‌باشد.
سایر مسجدهای که در محدوده مسجد سیدالشهدا واقع شده‌اند:

 • مسجد قمر بنی هاشم
  استاد حسن بنا شمالی، محمودی، بین منصوری و شانزده متری اول
 • مسجد امام حسین
  بزرگراه امام علی، رحمتی، بین محرمی و جانبازان
 • مسجد باب الحوائج
  (5.0)
  استاد حسن بنا شمالی، محمودی، بین منصوری و شانزده متری اول
 • مسجد حضرت صاحب الزمان
  (5.0)
  ابراهیم نژاد، دارانی، شش متری یارمحمدی
 • نمازخانه فدک
  (5.0)
  بزرگراه امام علی، زینال زاده، مدنی، جعفری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط فازی (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ دوشنبه 11 دی ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مسجد سیدالشهدا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 11 دی ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مسجد سیدالشهدا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مسجد سیدالشهدا ندارد.
  neshan logo