عکس اسنپ
این مکان با مکان دیگری ادغام شده است.
category

اسنپ (محله ونک، تهران)

اداره و سازمان دولتی
استان تهران تهران استان تهران، تهران، گاندی، بین پانزدهم و دوازدهم

موقعیت اسنپ در محله ونک تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

اسنپ (اداره و سازمان دولتی) در محله ونک تهران و خیابان گاندی واقع شده است. این اداره یکی از نود و سه اداره و سازمان دولتی در محله ونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه عکس و عکاسی و مرکز خرید گاندی و همچنین دیجیکالا Digikala، کافه رستوران لانجین، دفتر خدمات رانندگان اسنپ، دکتر مهران بابایی و کلنیک دندانپزشکی مهر قرار گرفته است.


سایر مراکز دولتی که در محدوده اسنپ واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 25 مهر ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی اسنپ تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

شرکت مرکز موسسه اداره سازمان نهاد دولتی

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 25 مهر ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد اسنپ تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه اسنپ تهران ندارد.