عکس ایستگاه اتوبوس پارک پهلوان
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس پارک پهلوان (محله شهیدان اشرف، یزد)

ایستگاه اتوبوس
استان یزد یزد استان یزد، یزد، بلواردانشگاه، بین بهار و شاهد

موقعیت ایستگاه اتوبوس پارک پهلوان در محله شهیدان اشرف یزد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس پارک پهلوان (ایستگاه اتوبوس) در محله شهیدان اشرف یزد و بلوار دانشگاه واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله شهیدان اشرف یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید خورشید و همچنین رستوران ایتالیایی دراگون، شیرینی حاج خلیفه علی رهبر، کافه سالادور، آژانس هواپیمایی و گردشگری بام پرواز یزد و فروشگاه آنلاین کاشی و سرامیک سرام پخش قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک پهلوان

ایستگاه اتوبوس پارک پهلوان را می‌توانید در شهر یزد، محله شهیدان اشرف بلوار دانشگاه پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلواردانشگاه، بین بهار و شاهد می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف یزد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پارک پهلوان عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پارک پهلوان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان یزد، یزد، بلواردانشگاه، بین بهار و شاهد


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارک پهلوان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس رضوان جنوبی
  پرفسور حسابی، بعد از خیابان استاد احمد آرام
 • ایستگاه اتوبوس سه راه منتظر فرج
  ملّاصدرا، بین میخک و سی و یکم
 • ایستگاه اتوبوس میدان فرهنگ
  بلوار پروفسور حسابی، بعد از بلوار فلسطین
 • ایستگاه اتوبوس مرکز آموزش ملاصدرا
  بلوار شهیدان اشرف، بین امامت و بوستان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 06 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارک پهلوان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 06 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارک پهلوان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارک پهلوان ندارد.
  neshan logo