info
عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه تهرانپارس رسالت
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه تهرانپارس رسالت محله تهران پارس، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهارراه تهرانپارس رسالت

ایستگاه اتوبوس چهارراه تهرانپارس رسالت (ایستگاه اتوبوس) در محله تهران پارس تهران و خیابان دماوند واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و نه ایستگاه اتوبوس در محله تهران پارس تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی برج مادان و همچنین ترمینال شرق (تهرانپارس)، سازمان پایانه ها و پارک سوارهای شهرداری تهران، شهر کتاب، کبابی و طباخی شبانه روزی تک شرق و مسجد حضرت خدیجه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه تهرانپارس رسالت

ایستگاه اتوبوس چهارراه تهرانپارس رسالت در شهر تهران، محله تهران پارس و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به دماوند، بین رشید 115 و کیخسروی 117 بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس چهارراه تهرانپارس رسالت عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو شهید باقری قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی مهران قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس چهارراه تهرانپارس رسالت مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارراه تهرانپارس رسالت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پارک یاسمن
  بزرگراه باقری، جانبازان شرقی(گلبرگ شرقی)
 • ایستگاه اتوبوس پارک
  بزرگراه باقری، جانبازان شرقی(گلبرگ شرقی)، بین عطایی و جانبازان
 • ایستگاه اتوبوس درمانگاه مریم
  بلوار خوشوقت، بین مسعود نوکار و رمضانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه تهرانپارس رسالت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه تهرانپارس رسالت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه تهرانپارس رسالت ندارد.
  neshan logo