info
عکس صنعت برق کلور
category

صنعت برق کلور محله سعدآباد، مشهد

فروشگاه لوازم الکترونیک
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی صنعت برق کلور

صنعت برق کلور (فروشگاه لوازم الکترونیک) در محله سعدآباد مشهد و خیابان کاشف واقع شده است. این فروشگاه یکی از نود و هفت فروشگاه لوازم الکترونیک در محله سعدآباد مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان دکتر شیخ و مجتمع تجاری آکو و همچنین ابتکارسازان صنعت، آکواریوم صدف، گروه برق و صنعت پردیس، رستوران شیدایی و شرکت کشت و صنعت کیان قرار گرفته است.

درباره فروشگاه صنعت برق کلور مشهد

برای رفتن به فروشگاه صنعت برق کلور مشهد باید به شهر مشهد، محله سعد آباد و بروید. شماره تلفن این فروشگاه 05138833300 است که هرگونه اطلاعاتی در مورد آن بخواهید در اختیار شما قرار می‌دهد. فروشگاه صنعت برق کلور مشهد یکی از فروشگاه‌های خوب محله سعد آباد است و مشتریان زیادی دارد. فروشگاه‌های دیگری نیز مانند فروشگاه سروش ریخته گرچی، فروشگاه مهران الکترونیک و فروشگاه مجیدبهار در محدوده این فروشگاه قرار دارند.

چطور به فروشگاه صنعت برق کلور مشهد برویم؟

شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه صنعت برق کلور مشهد از مسیریاب نشان کمک بگیرید. اگر می‌خواهید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس پایانه شهدا قرار دارد. اگر می‌خواهید با استفاده از مترو به این فروشگاه بروید، می‌توانید در ایستگاه مترو سعدی که نزدیک به فروشگاه صنعت برق کلور مشهد است، پیاده شوید. شما می‌توانید مسیریابی پیاده یا با اتوبوس و مترو را روی اپلیکییشن نشان ببینید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه صنعت برق کلور مشهد رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. تصاویر مربوط به فروشگاه صنعت برق کلور مشهد را از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لوازم برقی و الکترونیکی که در محدوده صنعت برق کلور واقع شده‌اند:

 • فروشگاه سروش ریخته گرچی
  سعدی، بین سعدی 6 و 8
 • فروشگاه مهران الکترونیک
  سعدی، سعدی 1
 • فروشگاه مجیدبهار
  سعدی، سعدی 3
 • فروشگاه دیدبان برتر
  سعدی، ابتدای سعدی
 • فروشگاه لوازم الکترونیک محمد
  سعدی، بین سعدی 5 و 16
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط snowman (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی صنعت برق کلور اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد صنعت برق کلور در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه صنعت برق کلور ندارد.
  neshan logo