info
عکس پارکینگ بابا قدرت
category

پارکینگ بابا قدرت محله 17 شهریور، مشهد

درباره‌ی پارکینگ بابا قدرت

پارکینگ بابا قدرت (پارکینگ) در محله 17 شهریور مشهد و خیابان صدر 16 واقع شده است. این مکان یکی از هفت پارکینگ در محله 17 شهریور مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی اکسون پارک و مرکز خرید آسمان و همچنین مجتمع گردشگری بابا قدرت، هیدرولیک نوری، مسجد قمر بنی هاشم، شرکت آرنا توسعه و تعمیرات ماشین اصلاح صداقت قرار گرفته است.
سایر پارکینگ‌های که در محدوده پارکینگ بابا قدرت واقع شده‌اند:

 • پارکینگ شهید حنایی
  امام رضا، امام رضا 12، بین حنایی 11 و 13
 • پارکینگ
  (4.0)
  امام رضا، امام رضا 1، عیدگاه، عیدگاه 12
 • پارکینگ عمومی
  (5.0)
  بلوار 17 شهریور، بلوار شهدای حج، شهدای حج 3، بین عبدالهی و عرفانی
 • پارکینگ
  (5.0)
  شهید حنایی، شهید حنایی 23
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط علیرضا (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پارکینگ بابا قدرت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پارکینگ بابا قدرت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پارکینگ بابا قدرت ندارد.
  neshan logo