info
عکس مجموعه اتاق فرار شکار
category

مجموعه اتاق فرار شکار محله فاطمی، تهران

مرکز تفریحی و سرگرمی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مجموعه اتاق فرار شکار

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

مجموعه اتاق فرار شکار ( مرکز تفریحی و سرگرمی) در محله فاطمی تهران و خیابان دیدگاه واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی ستاره ها، بیمارستان دندانپزشکی ۶۰۰ ارتش، موزه هنرهای معاصر تهران و مرکز خرید لاله و همچنین موزه فرش ایران، مسجد امیر، شرکت کنترل ترافیک تهران، پارکینگ طبقاتی لاله و پمپ بنزین شماره ۲۴۰ قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو کارگر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.مکان‌های مشابه مجموعه اتاق فرار شکار


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط رضایی (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مجموعه اتاق فرار شکار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد مجموعه اتاق فرار شکار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مجموعه اتاق فرار شکار ندارد.
location استان تهران، تهران، کارگر شمالی، دیدگاه
ثبت نظر و تصویر
neshan logo