info
عکس ترمینال مسافربری سواری برون شهری
category

ترمینال مسافربری سواری برون شهری محله ایمان، مشهد

پایانه مسافربری و ایستگاه سوار
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ترمینال مسافربری سواری برون شهری

ترمینال مسافربری سواری برون شهری (پایانه مسافربری و ایستگاه سوار) در محله ایمان مشهد و بزرگراه شهید سلیمانی واقع شده است. این پایانه یکی از دو پایانه مسافربری و ایستگاه سوار در محله ایمان مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار بزرگ اطلس و همچنین نمایندگی مرکزی کالارسان مشهد، میدان حافظ، پارک سوار حافظ، نمایندگی ال جی و کارواش نانو بخار سعید قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این پایانه یکی از پایانه‌های خوب این منطقه می‌باشد.نظرات کاربران در مورد ترمینال مسافربری سواری برون شهری

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  پاور من
  شنبه 01 مهر ماه 1402

  خیلی شلوغ هست ولی خوبه

 • avatar
  تک تیر
  شنبه 15 مرداد ماه 1401

  عالی است

 • avatar
  خادم الرضا (ع)
  سه شنبه 17 آبان ماه 1401

  بد نیست


سایر پایانه‌های که در محدوده ترمینال مسافربری سواری برون شهری واقع شده‌اند:

 • پایانه‌ مسافربری‌ امام‌ رضا
  (3.0)
  بزرگراه شهید قاسم سلیمانی
 • پارک سوار حافظ
  (5.0)
  بزرگراه شهید سلیمانی
 • پایانه مسافربری امام رضا (ع)
  (3.9)
  بزرگراه شهید قاسم سلیمانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Reza (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ یکشنبه 06 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ترمینال مسافربری سواری برون شهری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 06 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ترمینال مسافربری سواری برون شهری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ترمینال مسافربری سواری برون شهری ندارد.
  neshan logo