info
عکس صنایع چوب وفلز ترابی
category

صنایع چوب وفلز ترابی محله رحمت آباد بالا، حمیدیا

درباره‌ی صنایع چوب وفلز ترابی

صنایع چوب وفلز ترابی (فروشگاه) در محله رحمت آباد بالا حمیدیا و بلوار شهید دشتی واقع شده است. این فروشگاه یکی از پنج فروشگاه در محله رحمت آباد بالا حمیدیا می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نمایندگی ایران خودرو جعفری نژاد، ساندویچ دشتی، سرویس تخصصی روغن و گیربکس اتوماتیک دهقان چناری، موتورسیکلت اسپورت و کافه پرشین قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های که در محدوده صنایع چوب وفلز ترابی واقع شده‌اند:

 • فروشگاه شوق پرواز
  بلوار شهید دشتی، شهید محمدرضا دشتی
 • تاسیسات آباد
  بلوار شهید دشتی، بین دشتی 82 و شهید محمدرضا دشتی
 • فروشگاه محصولات کنجدی بازارنو اردکان
  بلوار شهید دشتی، بین دشتی 105 و 113
 • ارزانکده نگین یزد
  (5.0)
  بلوار شهید دشتی، دشتی 93
 • تاسیسات دنا
  (5.0)
  بلوار شهید دشتی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط habibi// (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی صنایع چوب وفلز ترابی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد صنایع چوب وفلز ترابی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه صنایع چوب وفلز ترابی ندارد.
  neshan logo