info
عکس مجتمع تجاری یاس
category

مجتمع تجاری یاس محله ایران، تهران

مجتمع تجاری اداری
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مجتمع تجاری یاس

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

مجتمع تجاری یاس (مجتمع تجاری اداری) در محله ایران تهران و خیابان دیالمه واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهید دکتر معیری، خانه موزه شهید رجایی و مجتمع تجاری خلیج فارس و همچنین سالن همایش بنیاد فرهنگی رفاه، فروشگاه کیانلد، مسجد المهدی، حسینیه مکتب المهدی (ع) و فروشگاه لوازم خانگی هورانه قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مجتمع به ایستگاه مترو بهارستان، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مجتمع تجاری یاس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد مجتمع تجاری یاس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مجتمع تجاری یاس ندارد.
location استان تهران، تهران، امیرکبیر، دیالمه، بین یکم و مردم
ثبت نظر و تصویر
neshan logo