info
عکس ایستگاه اتوبوس بیمارستان شریعتیعکس ایستگاه اتوبوس بیمارستان شریعتیعکس ایستگاه اتوبوس بیمارستان شریعتی
category

ایستگاه اتوبوس بیمارستان شریعتی (محله آل احمد، تهران)

ایستگاه اتوبوس
4.0
1 رای

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بیمارستان شریعتی

موقعیت ایستگاه اتوبوس بیمارستان شریعتی در محله آل احمد تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس بیمارستان شریعتی (ایستگاه اتوبوس) در محله آل احمد تهران و خیابان دکتر احمدی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله آل احمد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان شریعتی و همچنین مرکز قلب تهران، پایگاه بیمارستان قلب تهران، رستوران ارکیده، تهران پرداخت و دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بیمارستان شریعتی

ایستگاه اتوبوس بیمارستان شریعتی یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله آل احمد خیابان دکتر احمدی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در دکتر احمدی قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بیمارستان شریعتی عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

ایستگاه مترو دانشگاه تربیت مدرس در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین شما می‌توانید آژانس میهن تاکسی را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس بیمارستان شریعتی و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بیمارستان شریعتی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس موزه
  کارگر شمالی، بین ستاره و فردوسی
 • ایستگاه اتوبوس چمران
  زیرگذر گیشا
 • ایستگاه اتوبوس سازمان آب
  دکتر فاطمی، بین حجاب و دائمی
 • ایستگاه اتوبوس خاک شناسی
  کارگر شمالی، بین پانزدهم و فرشی مقدم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط میثم سلطانی (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بیمارستان شریعتی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  اورژانس بیمارستان شریعتی شریعتی حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بیمارستان شریعتی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بیمارستان شریعتی ندارد.
  neshan logo