info
عکس ایستگاه اتوبوس بیمارستان شریعتیعکس ایستگاه اتوبوس بیمارستان شریعتی
category

ایستگاه اتوبوس بیمارستان شریعتی محله آل احمد، تهران

ایستگاه اتوبوس
4.0
1 رای

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بیمارستان شریعتی

ایستگاه اتوبوس بیمارستان شریعتی (ایستگاه اتوبوس) در محله آل احمد تهران و خیابان دکتر احمدی واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله آل احمد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بازیگاه فرفره رنگی و مرکز قلب تهران و همچنین بیمارستان شریعتی، دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران، کافه آلما، دکتر حمیدالله افرآسیابیان و اورژانس بیمارستان قلب تهران قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بیمارستان شریعتی تهران

ایستگاه اتوبوس بیمارستان شریعتی تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله آل احمد قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در دکتر احمدی قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بیمارستان شریعتی تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

ایستگاه مترو دانشگاه تربیت مدرس در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین شما می‌توانید آژانس میهن تاکسی را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس بیمارستان شریعتی تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بیمارستان شریعتی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس موزه
  کارگر شمالی، بین صدوقی و دکتر فاطمی
 • ایستگاه اتوبوس چمران
  بزرگراه شهید چمران
 • ایستگاه اتوبوس سازمان آب
  دکتر فاطمی، بین حجاب و دائمی
 • ایستگاه اتوبوس خاک شناسی
  کارگر شمالی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ جمعه 04 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بیمارستان شریعتی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: جمعه 04 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بیمارستان شریعتی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بیمارستان شریعتی ندارد.
  neshan logo