info
عکس ایستگاه اتوبوس متروامام خمینی پارکینگ شهرری
category

ایستگاه اتوبوس متروامام خمینی پارکینگ شهرری محله ارگ - پامنار، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس متروامام خمینی پارکینگ شهرری

ایستگاه اتوبوس متروامام خمینی پارکینگ شهرری (ایستگاه اتوبوس) در محله ارگ - پامنار تهران و خیابان قورخانه واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و سه ایستگاه اتوبوس در محله ارگ - پامنار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه عبرت و پاساژ لباف و همچنین باب همایون، گرمابه سنتی توریستی باب همایون، مرکز خدمات ایرانسل، امامزاده روح الله حسنی و رستوران کاخ قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو امام خمينی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس متروامام خمینی پارکینگ شهرری تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس متروامام خمینی پارکینگ شهرری تهران است که در محله ارگ - پامنار قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس خیام، قورخانه است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس متروامام خمینی پارکینگ شهرری تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو ملت قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی میلاد قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس متروامام خمینی پارکینگ شهرری تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده متروامام خمینی پارکینگ شهرری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان
  حافظ، سخایی، بین اول و سی تیر
 • ایستگاه اتوبوس بانک تجارت
  جمهوری اسلامی، سعدی شمالی
 • ایستگاه اتوبوس موزه بانک ملی ایران
  فردوسی، بین بلژیک و برلن
 • ایستگاه اتوبوس سخائی
  امام خمینی، سی تیر، بین سخایی و امین الوزرا
 • ایستگاه اتوبوس بانک مرکزی
  فردوسی، بین بلژیک و برلن
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس متروامام خمینی پارکینگ شهرری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس متروامام خمینی پارکینگ شهرری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس متروامام خمینی پارکینگ شهرری ندارد.
  neshan logo