info
عکس ایستگاه اتوبوس فلسطین
category

ایستگاه اتوبوس فلسطین (محله فلسطین، شیراز)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فلسطین

ایستگاه اتوبوس فلسطین (ایستگاه اتوبوس) در محله فلسطین شیراز و بلوار کریمخان زند واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله فلسطین شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی شهر بچه ها، بیمارستان شفا و پاساژ کامپیوتر پارس و همچنین هتل پارس، دانشگاه علوم پزشکی شیراز، پارکینگ طبقاتی نشاط، پارک اردیبهشت و داروخانه هلال احمر قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو نمازی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فلسطین شیراز

آدرس ایستگاه اتوبوس فلسطین شیراز، شهر شیراز، محله فلسطین است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار کریمخان زند، بین فلسطین و لاین اتوبوس واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس فلسطین شیراز عبور می‌کنند، به نقاط مختلف شیراز بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ورودی ایستگاه مترو نمازی قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس فلسطین شیراز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فلسطین واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بيمارستان حافظ
  دانشجو، بلوار شهید چمران
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه ملاصدرا
  بلوار بعثت، بعد از شهید رضایی
 • ایستگاه اتوبوس میدان ارم
  بلوار جمهوری اسلامی
 • ایستگاه اتوبوس ارم
  بلوار جمهوری اسلامی، بین میدان ارم و جمهوری اسلامی36
 • ایستگاه اتوبوس رحمت آباد
  خیابان ملاصدرا، قصردشت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فلسطین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فلسطین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فلسطین ندارد.
  neshan logo