info
عکس اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان تهران
category

اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان تهران محله نازی آباد، تهران

اداره و سازمان دولتی
4.0
1 رای

درباره‌ی اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان تهران

اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان تهران (اداره و سازمان دولتی) در محله نازی آباد تهران و بلوار شهید رجایی، شهید نیک بین واقع شده است. این اداره یکی از هجده اداره و سازمان دولتی در محله نازی آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پمپ بنزین غفاری، نمایندگی مدیران خودرو ۴۰۱ نازی آباد (گروه خودرویی ستوده)، بوستان ارکیده، باربری ایران بار رضایی و سردخانه پارس قرار گرفته است.
سایر مراکز دولتی که در محدوده اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان تهران واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط فاطمه (شهریار سطح ۱۱ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان تهران ندارد.
neshan logo