info
عکس ایستگاه اتوبوس موتور آب
category

ایستگاه اتوبوس موتور آب محله حشمتیه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس موتور آب

ایستگاه اتوبوس موتور آب (ایستگاه اتوبوس) در محله حشمتیه تهران و خیابان سبلان شمالی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله حشمتیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مرکز خرید و شهربازی نارسیس و مرکز خرید نارسیس و همچنین کالا 724، بستنی شاد، استخر لیان تهران، آرایشگاه میلاد و مطب دندانپزشکی دکتر تاج الدینی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو سبلان، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس موتور آب تهران

ایستگاه اتوبوس موتور آب تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله حشمتیه قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس سبلان شمالی، بین سادگی و امین اله است. ایستگاه اتوبوس موتور آب تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

ایستگاه مترو سبلان نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی ایمان قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس موتور آب تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده موتور آب واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه باشگاه
  مدنی، بین تقی یی و مصطفایی
 • ایستگاه اتوبوس معلم بهارستان
  گوهری جنوبی، بین معلم و عطرچی
 • ایستگاه اتوبوس چهارده متری لشگر
  استاد حسن بنا جنوبی، نصیری
 • ایستگاه اتوبوس نامجو
  مدنی، پازوکی، نامجو، نرسیده به شیخ
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه قدوسی
  بزرگراه شهید صیاد شیرازی، قدوسی، بین یاوری نژاد و آقابیگی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس موتور آب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس موتور آب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس موتور آب ندارد.
  neshan logo