info
عکس ایستگاه اتوبوس سی و سوم
category

ایستگاه اتوبوس سی و سوم محله شهرک مخابرات، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سی و سوم

ایستگاه اتوبوس سی و سوم (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک مخابرات تهران و خیابان عابدی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست ایستگاه اتوبوس در محله شهرک مخابرات تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند آدرنالین پارک GMAX و مرکز خرید دیدار و همچنین کافه ریک، هایپر استار مارکت، ناواران، میدان بهرود و آموزشگاه موسیقی ترنم ساز قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سی و سوم تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس سی و سوم تهران است که در محله شهرک مخابرات قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شاهنامه، عابدی، بیست و هفتم قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس سی و سوم تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی بوعلی قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس سی و سوم تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سی و سوم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ابتدای امامزاده
  بزرگراه یادگار امام، ایثارگران شمالی، امامزاده داوود
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای امام زاده
  بزرگراه یادگار امام، ایثارگران شمالی، بین البرز 6 و امامزاده داوود
 • ایستگاه اتوبوس امام زاده
  بزرگراه یادگار امام، ایثارگران شمالی، بین ایثار پنج و فیروزی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سی و سوم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سی و سوم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سی و سوم ندارد.
  neshan logo