info
عکس ایستگاه اتوبوس فاطمیه
category

ایستگاه اتوبوس فاطمیه محله اکبرآباد، یزد

ایستگاه اتوبوس
5.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فاطمیه

ایستگاه اتوبوس فاطمیه (ایستگاه اتوبوس) در محله اکبرآباد یزد و خیابان منتظر قائم واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و یک ایستگاه اتوبوس در محله اکبرآباد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند آب انبار شش بادگیری، موزه فرهنگ زرتشتیان مارکار و پاساژ آزادی و همچنین میدان مارکار، شرکت کارگزاری مفید یزد، ساعت مارکار، رستوران شاطر عباس و مجتمع تجاری سیدالشهدا seyedoshohada Mall قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فاطمیه یزد

آدرس ایستگاه اتوبوس فاطمیه یزد، شهر یزد، است. آدرس این ایستگاه اتوبوس منتظر قائم، بین میلاد و آیت الله کاشانی است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس فاطمیه یزد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف یزد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی پردیس قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس فاطمیه یزد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فاطمیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آزمایشگاه مرکزی
  طالقانی، بین طالقانی 3 و شهید فتوحی
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان مادر
  بلوار امام جعفر صادق، بین مهديه و میدان مهدیه
 • ایستگاه اتوبوس حسینیه کربلا
  سلمان فارسی، بین سلمان فارسی 55 و دربند عسگری
 • ایستگاه اتوبوس پاستور
  طالقانی، ابتدای طالقانی
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان فرخی
  فرخی، بین چاووش و اورژانس کلانتری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فاطمیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فاطمیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فاطمیه ندارد.
  neshan logo