info
عکس بانک ملت شعبه سه راه ادبجو
category

بانک ملت شعبه سه راه ادبجو محله مشهد، اراک

بانک

درباره‌ی بانک ملت شعبه سه راه ادبجو

بانک ملت شعبه سه راه ادبجو (بانک) در محله مشهد اراک و خیابان سعید ادبجو واقع شده است. این مکان یکی از سیزده بانک در محله مشهد اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان قدس و پاساژ ارشاد و همچنین بانک قرض الحسنه مهر ایران شعبه شهید باهنر، نانوایی سنگک، پارس شیمی، نمایندگی آیفون تصویری اسدی و کشاورزی صنعتی مدرن قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک ملت شعبه سه راه ادبجو اراک

بانک ملت شعبه سه راه ادبجو اراک در شهر اراک، محله رنگرزها قرار دارد. یکی از بانک‌های خوب محله رنگرزها، بانک ملت شعبه سه راه ادبجو اراک است. بانک‌های بانک ملت شعبه امیرکبیر، بانک ملت و بانک کشاورزی هم در محدوده این بانک قرار دارند. این بانک از طریق خودپرداز هم به ارائه خدمات به شما می‌پردازد.

چطور به بانک ملت شعبه سه راه ادبجو اراک برویم؟

وسایل حمل‌ونقل عمومی شما را راحت و سریع به این بانک می‌رسانند. برای رسیدن به بانک ملت شعبه سه راه ادبجو اراک شما می‌توانید در ایستگاه اتوبوس مسجد محمودیه پیاده شوید.

به شما پیشنهاد می‌کنیم برای انتخاب بهترین مسیر رسیدن به این بانک، از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید. البته اطلاعات دیگری هم از طریق مسیریاب نشان قابل دسترسی است. آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر کاربران در مورد این بانک، اطلاعاتی هستند که شما می‌توانید از طریق نشان به دست آورید. اگر برای انجام کاری به بانک ملت شعبه سه راه ادبجو اراک مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

اطلاعات دقیق بانک ملت شعبه سه راه ادبجو اراک را در ادامه می‌بینید. همچنین برخی از بانک‌ها و خودپردازهای دیگری که در محدوده این بانک قرار دارند را می‌توانید در ادامه ببینید.
نظرات کاربران در مورد بانک ملت شعبه سه راه ادبجو

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  بهشتی
  دوشنبه 02 فروردین ماه 1400

  شعبه خیلی شلوغ و با خدمات دهی ضعیف است و خودپرداز هم ندارد


سایر بانک‌های که در محدوده بانک ملت شعبه سه راه ادبجو واقع شده‌اند:

 • بانک ملت شعبه امیرکبیر
  بلوار امام خمینی، دو شهید
 • بانک ملت
  بلوار سیدالشهدا، بین طاهری و توحید
 • بانک کشاورزی
  محسنی، آقا نورالدین، محمود معین‌الاسلام
 • بانک سپه ( مهر اقتصاد سابق )
  خیابان مشهد، بین لعلی و انقلاب 3
 • بانک کشاورزی شعبه شهدا
  خیابان شهدا، نرسیده به بنی جمالی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط خدیوی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 28 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک ملت شعبه سه راه ادبجو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 28 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک ملت شعبه سه راه ادبجو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک ملت شعبه سه راه ادبجو ندارد.
  neshan logo